0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

خدمات سئو رایگان !؟ شنبه, 27 بهمن 1397 , 0 نظر

  • آیا تا به  حال در مورد سئو رایگان در گوگل جستجو کرده اید؟
  •  آیا از خدمات و اطلاعات رایگان شرکت های طراحی سایت و خدمات سئو ، برای سئو سایتتان استفاده نموده اید ؟ 
  • و در نهایت آیا روش های رایگان سئو توانسته شما را در موقعیتی بهتر از رقیبان تان قرار دهد ؟

پاسخ برخی از دوستان قدیمی من که امروز به لیست مشتریان شرکت ما پیوسته اند برای سئوال اول بلی و برای 2 سئوال بعدی خیر بود. و به همین علت برای قانع کردن ایشان که تکنیکهای سئو واقعی هستند و با سپردن سئو سایت خود به شرکتها و افراد متخصص در طراحی سایت و  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ( سئو ) ، میتوانید به صفحات اول تا 5 گوگل صعود کنید بسیار سخت و زمانبر بود .

آنها معتقد بودند که فقط از طریق گوگل ادز و یا تبلیغات در گوگل میتوانند به این موضوع دست پیدا کنند و خوب چون استفاده از گوگل ادز در کوتاه مدت توجیه اقتصادی دارد (البته در برخی موارد در کوتاه مدت هم سود آور نیست ) کلا قید تجارت الکترونیک را زده بودند و یا اینکه فقط از برخی ابزارها و شبکه های اجتماعی  مانند تلگرام و اینستاگرام که ارزان تر بود استفاده میکردند .

اما با فیلتر شدن تلگرام و زمزمه  فیلترینگ اینستا گرام  به فکر جایگزین بودند و به همین علت حاضر شدند در ابتدا به حرف های من گوش کنند و بعد از توضیحات قبول کردند که تکنیکهای سئو واقعی هستند و فقط در اجرا باید یک فرد حرفه ای باشید و یا اینکه به افراد حرفه ای بسپارید .

خوب بهتر است به سراغ تکنیکهایی که خیلی از سایتها از آن بعنوان روش های سئو رایگان نام میبرند برویم :

 

برخی از تکنیک های سئو (SEO)

  1.  تعریف کلمات کلیدی موثر در کسب و کار و خدمات .
  2.  تولید محتوای مناسب .
  3.  ساختن  لینکهای داخل سایت .
  4. ساختن لینکهای خارجی .

4 مورد بالا از مهمترین بخشهای سئو هستند که حتی سئو کاران حرفه ای هم بر روی آنها بیشترین تمرکز را دارند .

حالا سئوال اینجاست که اگر اینها مهمترین بخش سئو هستند پس چرا وب سایت خیلی از ما با پیاده سازی آنها  به جایگاه قابل قبولی نرسیده است ؟ 

پاسخ این سئوال را باید در تحلیل خود سئوال ها جستجو نمود . به موارد زیر توجه کنید :

تعریف کلمات کلیدی موثر ، حالا این کلمات کلیدی چه هستند ؟ آیا این کلمات در همه جا با همین کلمات شناخته شده هستند آیا تا الان این کلمات در گوگل جستجو شده است و چند سایت از آنها برای جلب مشتری استفاده کرده اند ؟

تولید محتوای مناسب . خوب بعضی از شما همان مطالبی که به مراجعین حضوری خود بیان میکند و در بسیاری از موارد نیز در مراجعه کننده تاثیر بسزایی دارد و او را به یک مشتری وفادار تبدیل میکند به رشته تحریر در آورده و بعنوان مقاله در وب سایت و یا وبلاگ خود می گذارید اما انتظاری که از مراجعه و تعداد بازدید کننده وب سایت خود داشتید برآورده نمیشود ! چرا؟

در مورد تولید محتوا و تاثیر آن در بر سئو باید به این مطلب توجه کنید که موتورهای جستجو دارای یک ابزار و الگوریتمی هستند که توسط ماشین به تحلیل داده و اطلاعات سایت شرکتی و یا سایت فروشگاهی  شما  می پردازند و اگرچه سعی شده که از الگوهای ذهنی و مغز انسان در هوشمند نمودن آن استفاده شود  ( هوش مصنوعی ) ولی باز هم در تحلیل آن محدودیت ها و اولویت بندیهایی وجود دارد که یک متخصص سئو با توجه به اینکه بیشترین زمان را برای آموزش الگوریتم های موتورهای  جستجو مخصوصا گوگل صرف میکند به آن اشراف دارد و میتواند نوع نگارش محتوای شما را برای هر چه بهتر شدن رنک گوگل و الکسا وب سایت شما تغییر دهد و حتی روش تولید آن را به شما مشاوره دهد .

و سئوالی که ممکن است بعضی از شما داشته باشید این باشد که نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی و حتی اصول تبلیغ نویسی برای وب سایت را آموزش دیده اید ولی هنوز هم به نتیجه مطلوب دست پیدا نکرده اید !؟ 

 و در اینجا من از شما میخواهم بپرسم   چه تعداد از نکاتی را که آموخته اید  در تولید محتوا و سئو سایت و یا وبلاگ خود بکار برده اید ؟ و آیا همان چند نکته را بطور کامل و با دقت پیاده سازی کرده اید ؟ و حتی چه مدتی است که آنها را استفاده میکنید ؟

اجازه دهید بعنوان شخصی که حدود 20 سال در حوزه IT  و  کامپیوتر در حال کار و تعامل با مشتریان بوده ام تجربه ای را باشما عزیزان در میان بگذارم . 

سالهای زیادی بعنوان یک برنامه نویس سیستم های اداری و مالی کار کردم و برای شرکتهای بزرگ بهمراه یک تیم برنامه نویسی ، تولید نرم افزار و  طراحی سایت های تخصصی را انجام دادم . و هر بار که یک پروژه جدید را شروع میکردیم با وجود تجربه های ارزشمند و زیاد گذشته ، دوباره آموخته های خود را بررسی مینمودیم و با وسواس تمام مراحل تولید و پیاده سازی پروژه را مینوشتیم و به این معنی است که برای حرفه ای شدن و حرفه ای ماندن  شما باید همواره آموزش ببیند و تمرین کنید و آموخته های قبلی خود را به همراه آموزه های جدید بازبینی کنید و بکار ببرید . و بطور ساده تر باید بگویم فقط با گذراندن یک یا چند دوره نمیتوانید حرفه ای شوید مگر آنکه آنها را بارها و بارها بکار برید و نقاط قابل بهبود خود را بیابید و در رفع آن تلاش کنید . و حداقل زمان برای  رسیدن به نقطه مطلوب حرفه ای شدن یک سال است .

حالا اگر این کارها را انجام دهید آیا میتوانید در تجارت الکترونیک موفق شوید و وب سایت خود را به صفحه اول گوگل هدایت کنید ؟ 

پاسخ این سئوال بله است . پس در اینصورت دیگر نیازی به متخصص سئو سایت و طراح سایت نخواهم داشت ؟ پاسخ این سئوال نیز بله هست.


ولی یک اما بزرگ !!!

طراحی سایت و سئو آن کاری بسیار زمانبر است و نیاز به صبوری و تمرکز بالا دارد . و چون تمرکز اصلی شما بر روی کسب و کار خودتان است بررسی کنید که آیا انجام آنها توسط خودتان و یا کارمندتان از لحاظ مالی و زمانی به صرفه هست ! تجربه و آمار نشان داده است که برون سپاری کارهای تخصصی به افراد متخصص هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ رسیدن به نتیجه مطلوب بصرفه تر خواهد بود و مجموعه های تجاری  که با سرعت بیشتری رشد میکنند از تکنیک اهرم سازی و برون سپاری بیشتر استفاده میکنند .

پیشنهاد من به شما ، انتخاب یک مدیر وب سایت برای بخش خدمات سئو و تولید محتوا سایت است .

مدیر سایت ,سئو رایگان,سئو ارزان

انتخاب با شماست که کدام روش را  برگزینید و از چه روش سئو کردن سایت استفاده نمایید و کدام ارزش برایتان از اولویت بالاتری برخوردار است ؟!

 

اگر تصمیم به برون سپاری دارید از شما میخواهم برای اولین گام آدرس وب سایت و انتظارات خود در مورد تجارت الکترونیک کسب و کارتان را در کادر نظرات به همراه ایمیل خود برای ما ارسال نمایید و از خدمات رایگان و پاسخ  مشاورین ما استفاده کنید و  بهترین تصمیم خود را برای توسعه و ورود به تجارت الکترونیک بطور حرفه ای و موثر بگیرید .

 

 

افزایش سئو ,بازدید از سایت,صفحه اول گوگل
نظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن