0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

نمونه کار طراحی سایت gpmg چهارشنبه, 07 فروردین 1398 , 0 نظر

صبح روز 25 اسفند ازطرف یک هلدینگ پزشکی با مجموعه ما تماس گرفتند و در مورد یک وب سایت جدیدی صحبت کردند ومی خواستند تا قبل ازپیان سال جدید آپلودشده وقابل استفاده باشد دامنه آن چند روز قبل ثبت شده بود و لوگو آن نیز 2 هفته قبل باهمکاری مجموعه آرادین طراحی شده بود .زمانی که به ایشان گفتیم که فرصت بسیار کوتاه است وممکن است به بعداز سال موکول شود خواستند که از یک قالب آماده استفاده نماییم تا سریع تر سایت آماده شود .

از آنجایی که این هلدینگ ازمشتریان قدیمی مجموعه آرادین بود میدانستیم استفاده از قالب آماده تعارفی بیش نیست ! مدیران هلدینگ افرادی بسیار نکته سنج و دقیق هستند . در ابتدا اینکه آیا این پروژه را قبول کنیم مردد بودیم ولی با توجه به اینکه از مشتریان قدیمی مجموعه این درخواست را داشت پذیرفتیم .

برای شروع به کار، به علت مدت زمان کوتاه و سختگیر بودن مدیران هلدینگ مورد نظر تصمیم بر این شد که یک نفر رابط  برای پیگیری موارد درخواست هر دو مجموعه انتخاب شود که میتوان گفت بهترین اقدام بود و همچنین شخص انتخاب شده دارای خصوصیات اخلاقی بسیار مودب ، مثبت نگر و در عین حال پیگیر داشت و عملکرد او طوری بود که هیچکس از پیگیریهای بسیار زیاد او عصبانی و ناراحت نمیشد و البته این مورد تجربه بسیار مفید و ماندگار برای مجموعه ما به حساب می آمد .

بعد از انتخاب قالب آماده اولیه ،در طی 3 مرحله تغییراتی روی آن داده شد به گونه ای که با قالب آماده حدود 60% تفاوت داشت .

هارمونی رنگ ها و عکس ها 

نمونه کار طراحی سایت gpmg

 

سخت ترین مرحله انتخاب رنگها و عکسهایی بود که باید با طرح و رنگ لوگو هماهنگی داشته باشد چون رنگ انتخاب شده برای لوگو در عین حالی که بسیار شیک و خاص بود ولی ترکیب آن با رنگهای زنده و تند ، سخت می نمود و عکسها نیز باید ویرایش میشد . این هماهنگی و هارمونی رنگها و عکسها در طراحی سایت باعث ایجاد زیبایی بصری برای بازدیدکننده میشود و از اینرو بسیار مهم است و به همین علت بیشترین زمان در طراحی سایت شرکتی را به خود اختصاص میدهد .

و بالاخره در صبح روز 28 اسفند مدیران هلدینگ پزشکی تایییه بخش اول کار (پیاده سازی وب سایت انگلیسی ) را اعلام کردند .

 

 
نظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن