0
Style Switcher
  • 1
  • 2
  • 3

سئو و افزایش بازدید دوشنبه, 05 آذر 1397 , 0 نظر

فرصت شما برای ورود به بازارهای بزرگ چقدر است ؟
آیا تا به حال فکر کردید که سهم شما از بازارهای بزرگ چقدر است ؟ و یا اینکه بررسی نمودید که چطور میتوانید به بازارهای بزرگی در سطح کشور ، منطقه و یا جهانی دست پیدا کنید ؟ 
آیا مفهوم سئو سایت یا افزایش بازدید سایت و ارتباط آن را با دنیای واقعی میدانید؟

احتمالا پاسخ بیشتر ما "بله" خواهد بود . خیلی از صاحبان کسب و کار با طراحی وب سایت و ساختن صفحات در شبکه های اجتماعی مانند   اینستاگرام  ، سعی در شناساندن  کسب و کار ،مهارت و یا برند شخصی خود مینمایند . در واقع با این کار حضور خود را  در  شبکه های جهانی اعلام نمایند.

ولی آیا این حضور توانسته نیازها و هزینه های اولیه مجموعه شما را پاسخ دهد و در گسترش کسب و کارتان موثر بوده است ؟

برای پاسخ به این سئوال اجازه دهید بطور دقیق تر راهکار انجام شده غالب صاحبان حرفه را بررسی کنیم .

گام اول :در ابتدا یک صفحه در اینستاگرام ساخته میشود و در بخش اطلاعات نام شرکت ، حرفه و اطلاعات تماس گذاشته میشود و لوگو یا یک عکس از کالا و یا محیط کاری در بخش پست ها قرارداده میشود . 

گام دوم : صفحه را برای چند تن از دوستان و آشناهایتان معرفی میکنید و آنها نیز اطلاعات صفحه شما را به اشتراک میگذارند . در این مرحله از دیده شدن توسط 30 الی 40 بازدیدکننده بسیار خشنود میشوید .

سئو و شبکه های اجتماعی شما اینستاگرام و..

گام سوم : بطور مرتب اطلاعات کالا و خدمات خود را برای فروش در صفحه میگذارید . در این مرحله شاید بازدید کننده به 300 الی 400 هم برسد ولی از فروش خبری نیست .

گام چهارم : یک وب سایت هم تهیه میکنید و اطلاعات خدمات خود را در آن میگذارید و گاهی هم در بخش محتوا اطلاعاتی برای بالا بردن بازدید میگذارید . اما یا فروش ندارید و یا فروش از وب ساییتان در حد 1 یا 2 کالا در یک فصل میرسد .

سئو و طراحی وب سایت

گام پنجم : در این حالت از حضور بی نتیجه خسته شده اید و آن را رها میکنید و تمرکز خود را بر روی تجارت سنتی میگذارید .

سئو و افزایش فروش با افزایش سئو-بازاریابی اینترنتی

 متاسفانه با رکود اقتصادی فعلی جامعه بسیاری از کسب و کارهایی که وابسته به مشتریان خاص و قدیمی بودند و فقط به بازاریابی های سنتی پرداختند در حال ورشکستگی هستند که البته امیدواریم شما در بین آنها نباشید .

اما راه حل چیست ؟ و چطور میتوانیم به حضوری موثر و با نتیجه دست پیدا کنیم ؟

 

برای پاسخ به این سوال باید به تفاوت کسب و کارها در تجارت سنتی دقت کنید .

فرض کنید در صنف پارچه هستید در چه صورت فروش بالایی خواهید داشت ؟

پاسخ اکثر مردم به شرح زیر است :

  • فروشگاه باید از لحاظ جنس در حد قابل قبول باشد تا مشتری بتواند انتخاب کند 
  • صاحب فروشگاه باید به درستی پاسخ مشتری را بدهد 
  • و مهمترین عامل اینکه فروشگاه باید در مکانی شلوغ و پربازدید باشد .

 

فکر میکنم پاسخ سئوال را یافته باشید ! دقیقا باید تمام موارد موثر در تجارت سنتی نیز در تجارت الکترونیکی رعایت شود در واقع تنها تفاوت بازار سنتی از بازار الکترونیک تعداد بازدیدکننده ها و در دسترسی راحتر آن است . اما چگونه این مورد امکانپذیر است ؟

برای پیاده سازی موارد ذکر شده باید از یک متخصص در حوزه تجارت الکترونیک ،تبلیغات اینترنتی و افزایش بازدید (سئو) کمک بگیرید .

فرض کنید در همان حوزه پارچه کار میکنید به نظر شما وقتی افرادی که با کلمات پارچه ،لباس شب ، لباس کودک و.. هر چیزی که مرتبط با پارچه است در موتور جستجوی گوگل به پیدا کردن منابع مورد نیاز خود میپردازند کدام وب سایتها بیشترین شانس برای جذب مشتری دارند ؟ وب سایتهایی که در صفحات اول تا سوم هستند  یا وب سایتهایی که در صفحات 4 به بعد ؟ 

سئو و جستجو در گوگل

تفاوت آنها مانند تفاوت یک مغازه در داخل یک کوچه فرعی با یک فروشگاه بزرگ در خیابان اصلی است !! تصمیم با شماست . انتخاب کنید که میخواهید در کدام دسته باشید .

و اگر میخواهید وب سایت شما هم دارای ترافیک و بازدید کننده مناسب باشد باید از تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل استفاده نمایید و البته آن را خود شما با تحقیق و اجرایی نمودن تحقیقات خود میتوانید انجام دهید . اما باید بدانید اگر در حوزه نجارت الکترونیک و یا همان دیجیتال مارکتینگ اطلاعات زیادی ندارید با صرف هزینه زمانی که حتی ممکن است بیش از 2 یا 3 سال باشد امکان پذیر خواهد بود که خوب بهتر بررسی کنید آیا این هزینه زمانی به نفع شما است ؟!

 

فروشگاه در خیابان شلوغ,بازدید سایت

اگر دچار رکود هستید و یا اینکه به فکر افزایش فروش و گسترش کار خود میباشید بازاریابی اینترنتی میتواند راهی کم هزینه و موثر باشد .اگر وب سایت دارید و تا به اکنون وزن وب سایت خود را محاسبه نکردید و یا اینکه تا به حال محتوای آن را بروزرسانی ننمودید بدانید که سهم شما از بازار گسترده  اینترنتی کمتر از1 درصد است .

چنانچه تصمیم دارید در صفحات اول گوگل در صنف خود باشید و مشتریان بالقوه را به وب سایت و یا صفحه اینستاگرام خود رهنمود کنید با ما تماس بگیرید .

گروه افزایش بازدید سئوی ما بر اساس آخرین متدها الگوریتم های گوگل  و همچنین بر اساس اصول تبلیغاتی وب به شما کمک خواهند کرد تا به نتیجه دلخواه خود برسید .

فرصت برای ورود به بازارهای بزرگ بسیار کم است و هرچه زودتر اقدام کنید بهره شما از آن بیشتر خواهد بود.

 

افزایش سئو ,بازدید از سایت,صفحه اول گوگل

فروش و بازاریابی بیشتر از آنکه به  روحیه و استعداد نیاز داشته باشد نیاز به دانش تبلیغ نویسی دارد.  کمک میکنم با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغ نویسی هم فروشتان بیشتر شود و هم بتوانید قدم به قدم با فروش محصولتان ، برند خودتان را نیز بسازید و ماندگار کنید .


معمای ثروت  تنها کلید موفقیت !؟

معمای ثروت ، یک معمای بسیار ساده است ولی جالب اینکه تقریبا 97 درصد افراد به آن پاسخ اشتباه میدهند و اگر بتوانی آن را حل کنی راه حل ثروتمند شدن را میاموزی قبل از اینکه به معمای ثروت بپردازم از تو دوست عزیز میخواهم که به سئوالات زیر و ماجرای بعد از آن توجه کن. ...نظرهای شما

دوست من ، نظر خودت را برایمان ارسال کن