گروه :

دسته :

مدیریت محتوا

مدیر داده ها 1396/06/05 710

داشتن یک وب سایت بدون محتوا و یا محتوای ناقص فایده ی چندانی ندارد پس از این که وب سایت شما در اینترنت انتشار یافت تا مدتی بازدید کنندگان آن افزایش می یابند در پی آن مشتریان شما. اما بعد از مدتی چنانچه اطلاعات وب سایتتان به روز رسانی نشود. خوانندگان خود را از دست خواهد داد و این موضوع تأثیر مستقیم بر روی مشتریان شما خواهد گذاشت.

علاوه بر تکمیل اطلاعات سایت چگونگی چیدمان اطلاعات در صفحات جدید نیز بسیار مهم و نقش آن غیرقابل انکار است. متأسفانه غالب صفحات وب سایت ها ( به جز وب سایت های شرکت های کامپیوتری و یا شرکت هایی که یک واحد IT مجزا دارند ) از خوانایی خوبی برخوردار نیستند. نوع فونت های انتخابی، چیدمان عکس و متن در کنار هم و ... از کارهایی است که معمولا یک طراح وب سایت انجام می دهد. و افرادی که با مقوله کدنویسی HTML آشنایی ندارند در پیاده سازی و ساحت صفحات وب سایت دچار مشکل می شوند.

شرکت آرادین پرداز هزاره سوم بر آن است که برای حل این مشکل نیز با شما همکاری نماید .

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

آخرین آموزشها

 • چیدمان عکس و متن در کنار هم

  گاهی اوقات بعنوان مدیر محتوای وب سایت میخواهید که در صفحه یک تصویر  را در کنار نوشته ها قرار دهید بخوانید
 • ساخت منو افقی

  ساخت منو برای کاربران مبتدی ممکن است کمی مشکل باشد . با توجه به این موضوع میخواهم یک منو ساده به صورت افقی برای شما طراحی کنم تا به صورت دقیق نحوه و چیدمان منو را یاد بگیرید

  بخوانید
 • قرار دادن چند div در کنار هم

  چیدمان افقی چند div در HTML با روشهای مختلفی صورت میگیرد از جمله استفاده از خاصیت Flex در استایل (style) تگ parent است .

  بخوانید

طراحی وب

تا کسب موفقیت همراه شما هستیم.
در صورت درخواستهای خاص با ما تماس بگیرید .

 • تماس با شرکت آرادین پرداز 88985292(021)
 • تماس با شرکت آرادین پرداز info@araadin.com