مدیریت محتوا شنبه, 17 آذر 13971نظر

آیا تا به حال به این فکر کردیده اید چرا برخی از شرکتها و رقیبان شما در صنف کاریتان بیشتر شناخته  شده هستند ؟ چرا از آنها در بین مخاطبین هدف بعنوان یک متخصص یاد میشود ؟ و این در حالی است که سابقه شما و مهارت شما از آنها بیشتر است !

معرفی مهارت و تخصص

بعنوان یک مدیر و صاحب کسب و کار و یا بعنوان یک مسئول در مجموعه خود ، حتما بارها این مسئله را بررسی نموده اید . اما اینکه به پاسخ درستی رسیده اید و توانسته اید راه حل مناسب آن را پیدا کنید و به آن عمل نمایید دقیقا به بازخورد اقدام شما برمیگردد.

آیا موفق شده اید خود را بهتر و یا همتراز رقبای خود معرفی کنید ؟! و اگر موفق شده اید چگونه ؟  با چه هزینه ای و در چه مدت زمانی ؟

آیا همتراز رقبا خود شده اید- چطور و با چه هزینه ای

 


فکر می کنم همه افرادی که صاحب کسب و کار باشند یکی از اصلی ترین دلیل موفقیت و یا عدم موفقیت خود در معرفی مهارت و تخصص خودشان را تبلیغات و ارائه محصولات و یا خدمات به مشتریان و بازار هدف میدانند.

در دنیای امروز یکی از روشهای معرفی مهارت ، محصول و خدمات صفحات اجتماعی و وب سایت تخصصی میباشد . مردم امروزه به دنبال متخصص در هر حوزه هستند شاید باور کردنش در امروز سخت باشد ولی امروزه حتی در رستورانها افرادی استخدام میشوند که در چشیدن مزه غذا مهارت دارند و اینکه این غذا با چه ذائقه ای سازگار است نیز نظر میدهند شاید بنظرتان کاری عبث و بیهوده ای بیاید ولی همین موضوع ساده باعث معروف شدن یک رستوران و بالا رفتن میزان فروش آن میشود .

شما برای ارائه تخصص خود چه کاری انجام داده اید ؟

آیا در سایت اینستاگرام صفحه ای برای خود ساخته اید ؟ وب سایت تخصصی تان  را راه اندازی نموده اید ؟ آیا وب سایت و صفحات در شبکه های اجتماعی توانسته است که مهارت و تخصص شما را به جامعه هدفتان معرفی کند ؟اگر هنوز در فضای مجازی شروع بکار نکرده اید به شما پیشنهاد میکنیم که هر چه سریعتر نسبت به انجام آن اقدام کنید و چنانچه نیاز به کمک دارید می توانید نیازهای خود در این حوزه را به  مجموعه آرادین بسپارید.

همین الان یک وب سایت میخواهم

واگر هم در فضای مجازی حضور دارید به شما تبریک میگوییم شما یک قدم جلوتر از برخی رقیبان خود هستید .


توجه داشته باشید که داشتن یک وب سایت در پیشرفت شما کمک شایانی میکند ولی نه یک وب سایت بدون محتوا و یا محتوای ناقص !

پس از این که وب سایت شما در اینترنت انتشار یافت تا مدتی بازدید کنندگان آن افزایش می یابند و شاید در پی آن باعث رضایتمندی مشتریان سابق  شما شود . اما بعد از مدتی چنانچه اطلاعات وب سایتتان به روز رسانی نشود. خوانندگان خود را از دست خواهید داد و نه تنها مشتریان جدیدی از طریق آن بدست نمی آورید بلکه مشتریان قدیمی نیز دیگر به وب سایت شما رجوع نمیکنند . در حالی تعداد افراد بازدیدکننده از وب سایت یکی از عوامل تاثیرگزار بر رتبه گوگل  است .

از جمله راههای بروزرسانی صفحات اجتماعی و وب سایت ، تولید محتوا و یا محتوای جدید است . اگر تاکنون به این موضوع  توجه نکرده اید وقت آن رسیده که به آن بپردازید .


علاوه بر تولید محتوا ، چگونگی چیدمان اطلاعات در صفحات جدید نیز بسیار مهم و نقش آن غیرقابل انکار است.  محتوایی که هم بعنوان معرفی خدمات به بازار هدف و هم بصورت متنی که بهترین تبلیغ و ارزان ترین پوستر تبلیغاتی شما عمل کند باید دارای ساختار مناسب باشد . روشهای تولید یک صفحه در وب سایت کاری تخصصی است که مستلزم هم مهارت نوشتاری  یا نویسندگی حداقل در حد متوسط و هم مهارت کدنویسی HTMl  و مهمترین آن مهارت تبلیغ نویسی است . 

متأسفانه غالب صفحات وب سایت ها ( به جز وب سایت های شرکت های کامپیوتری و یا شرکت هایی که یک واحد IT مجزا دارند ) از خوانایی خوبی ،از نظر نوشتاری و تبلیغ نویس ،برخوردار نیستند. نوع فونت های انتخابی، چیدمان عکس و متن در کنار هم و رعایت کردن اصول افزایش رتبه گوگل  و... از کارهایی است که معمولا یک وب مستر  انجام می دهد. و البته با تغییر سیاستهای موتورهای جستجو ، باید بطور مدوام از جدیدترین قوانین تعیین شده آنها نیز پیروی نمود .

شرکت آرادین پرداز هزاره سوم بر آن است که برای حل این مشکل نیز با شما همکاری نماید .فرصت را از دست ندهید.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

افزایش سئو ,بازدید از سایت,صفحه اول گوگل

نظرات

مهدیه
29/12/2018

جالبه تا الان فکر میکردم که فقط داشتن وب سایت کار راه بندازه!!!

نظر خود را اضافه کنید