گروه :

دسته :

طراحی وب سایت

مدیر داده ها 1396/06/05 1310

در دنیای امروز وب سایت در واقع دفتر کار شما در جهان پیرامون شما است. اگر دارای کسب و کار شخصی هستید، یک شرکت تجاری یا عمرانی و یا ...، فروشنده و مغازه دار) دفتر کار و یا فروشگاه شما در منطقه ای جغرافیایی محدود می شود ولی وب سایت تخصص و یا کالاهای شما را در شهر، کشور و حتی در خارج از کشور نیز معرفی می کند.

اما در این میان چه وب سایتی باید انتخاب کنیم و ملاک های انتخاب یک وب سایت خوب چیست؟ برای پاسخ به این سؤال با ما همراه باشید.

ملاک های انتخاب یک وب سایت خوب:

 1. طراحی ساده و قابل دسترس بودن و در عین حال گرافیک جذاب و اختصاصی
      این که مهمان وب سایت شما به محض ورود به وب سایت پی به نوع متخصص، خدمات و کالای شما ببرد بسیار مهم است و این موضوع در جذب مشتری حائز اهمیت خواهد بود. همچنین طراحی وب سایت باید متناسب با نوع کار و تخصص و سلیقه شما باشد (البته نباید موضوع زیبایی شناسی را فراموش نمود).
 2. یک وب سایت خوب باید در بخش پیاده سازی صفحات گرافیکی علاوه بر موضوع زیبایی شناسی باید از قواعد بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیز بهره ببرد 
 3. وحدت نمایش در تمامی صفحات نیز باید رعایت شود.
 4. دارای بخش مدیریت و افزودن اطلاعات برای پویایی وب سایت باشد.

آخرین آموزشها

 • چیدمان عکس و متن در کنار هم

  گاهی اوقات بعنوان مدیر محتوای وب سایت میخواهید که در صفحه یک تصویر  را در کنار نوشته ها قرار دهید بخوانید
 • ساخت منو افقی

  ساخت منو برای کاربران مبتدی ممکن است کمی مشکل باشد . با توجه به این موضوع میخواهم یک منو ساده به صورت افقی برای شما طراحی کنم تا به صورت دقیق نحوه و چیدمان منو را یاد بگیرید

  بخوانید
 • قرار دادن چند div در کنار هم

  چیدمان افقی چند div در HTML با روشهای مختلفی صورت میگیرد از جمله استفاده از خاصیت Flex در استایل (style) تگ parent است .

  بخوانید

طراحی وب

تا کسب موفقیت همراه شما هستیم.
در صورت درخواستهای خاص با ما تماس بگیرید .

 • تماس با شرکت آرادین پرداز 88985292(021)
 • تماس با شرکت آرادین پرداز info@araadin.com